Colorado

Colorado to wielofunkcyjna sofa o bardzo prostej i skromnej formie. To idealny wybór dla osób, które oczekują wygody na najwyższym poziomie. Trzyosobowa sofa, lub dwuosobowe łóżko- funkcja sofy zależy od Ciebie. Sofa dostępna jest w trzech tapicerkach. Jeśli chcesz poznać ofertę tapicerki Nordic daj nam znać.   Wymiar sofy: 235x107x60/75 cm h. Wymiary łóżka: 130x200x36 cm h.

Projekt: Busk & Hertzog

Colorado

Produkt: Colorado
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Softline

Zobacz Colorado w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.