Clusterlamp

Minimalistyczna lampa wisząca , składająca się z nieregularnej oprawy na kilka różnych żarówek. Możliwy jest zakup kilku różnych kompletów firmowych lub samodzielna zabawa z wariantami. dopuszczalne żarówki:
3x E27 max 60 W,
2x E14 max 40W

materiał: PBT
kolor biały

Wymiary:16 x 16 x 14 cm
kabel 3m

Dodatkowy komplet żarówek możesz kupić u nas oddzielnie.

Projekt: Joel Degemark

Clusterlamp

Produkt: Clusterlamp
Kategoria: Oświetlenie
Producent: Moooi

Zobacz Clusterlamp w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.