Cloud-XL, Mama Cloud

Autorem projektu jest Frank Gehry. Cloud to cała seria lamp, które oryginalną formą i materiałem dodadzą lekkości mieszkaniom czy holom w przestrzeniach użyteczności publicznej. Fenomen tej lampy tkwi w zastosowaniu specjalnego materiału do wykonania klosza. Materiał odporny na ogień, rozdarcia, łatwy w utrzymaniu w czystości. Kształt klosza zależy tylko od ciebie, każdy z elementów można rozczepić i aranżować w dowolny sposób. Możesz wybierać spośród kilku wersji lamp: o długości 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 metry. Wszystkie z nich mają Włącznik/Wyłącznik lub ściemniacz do montażu na ścianie.     Jeśli chcesz poznać pełną ofertę lamp Cloud odwiedź nas lub skontaktuj się droga mailową. Zapraszamy.

Projekt: Frank Gehry

Cloud-XL, Mama Cloud

Produkt: Cloud-XL, Mama Cloud
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Belux

Zobacz Cloud-XL, Mama Cloud w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.