Cloud – lampa wisząca

Autorem projektu jest Frank Gehry. Cloud to cała seria lamp, które oryginalną formą i materiałem dodadzą lekkości mieszkaniom czy holom w przestrzeniach użyteczności publicznej. Fenomen tej lampy tkwi w zastosowaniu specjalnego materiału do wykonania klosza. Materiał odporny na ogień, rozdarcia, łatwy w utrzymaniu w czystości. Kształt klosza zależy tylko od ciebie, każdy z elementów można rozczepić i aranżować w dowolny sposób. Możesz wybierać spośród 4 wersji lamp: 5 elementów, 7, 10 lub 14 elementów. Każda z nich ma kabel o długości 2 lub 5 metrów. Wszystkie z nich mają Włącznik/Wyłącznik do montażu na ścianie. Lampa nie zawiera źródła światła.

Projekt: Frank Gehry

Cloud - lampa wisząca

Produkt: Cloud – lampa wisząca
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Belux

Zobacz Cloud – lampa wisząca w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.