Circulos

Circulos to kolejny przykład składowych kształtów dywanu wychodzących poza klasyczną formę. Dywan i chodnik Circulos składają się z kół w kilku kolorach ziemi, połączonych ze sobą w całość. Oba elementy współgrają ze sobą lub staną się indywidualnym elementem wystroju każdego pomieszczenia. Wymiary dywanów to 150×230 cm, 180×280 cm i chodnika 360×90 cm. Grubość 20mm. Circulos wykonany jest oczywiście ręcznie z wełny 100%.

Projekt: Jose A. Gandia-Blasco

Circulos

Produkt: Circulos
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: Gan

Zobacz Circulos w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.