Carpets

Kolekcja dywanów Marcela Wandersa , jako twórczy i elegancki sposób zdobienia podłogi. ”Czyż to nie zabawne? Z podłogą jest tak jak z murami, można ją upiększyć,  poprawić styl, zachwycić gości…”. Dostępne cztery wymiary i każdy z innym wzorem! Wymiary: Okrągły- śr 240 cm  250 x 250 cm  200 x 300 cm  800 x 100 cm

Projekt: Marcel Wanders

Carpets

Produkt: Carpets
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: Moooi

Zobacz Carpets w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.