Carmen

Prostota i gracja… Carmen to sofa i łóżko w jednym. Boki i oparcie w jednej linii co potęguje wrażenia wizualne. Poznaj ofertę firmy Softline na wygodne i atrakcyjne wyposażenie wnętrz.   Kanapa dostępna w tapicerce: Felt, Vision, Toledo, Nordic. Jeśli chcesz poznać ceny wszystkich wykończeń napisz do nas. Wymiar: 232x92x72 cm h. Wymiar gdy rozłożona: 72 lub 144x200x19 cm h.

Projekt: Busk & Hertzog

Carmen

Produkt: Carmen
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Softline

Zobacz Carmen w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.