Caravaggio

Caravaggio to seria charakterystycznych, oryginalnych lamp wiszących odznaczających się lekką, miękką niemal kobiecą linią. Lampy wykonane są z lekkiej i cienkiej stali malowanej z zewnątrz błyszczącym lakierem w kolorze czarnym lub białym. Dzięki swej konstrukcji Caravaggio daje skoncentrowane światło wydobywające się również delikatnie górą klosza. Cechą charakterystyczną jest również czerwony lub szary kabel, na którym wisi lampa.   Lampy wyposażone są w kabel długości 3m więc swobodnie dopasujesz ją do wysokości pomieszczenia. Caravaggio P4 ze względu na wielkość klosza posiada kabel 6m. Dodatkowo w ofercie znajdują się również lampy z kablem o długości 6m- jeśli taki właśnie jest potrzebny Tobie skontaktuj się z nami (dot. wielkości P1, P2, P3). Zalecane źródła światła (nie znajdują się w zestawie): Lampa P0- G9 33E Lampa P1- E27 max 42W Lampa P2- E27 max 100W Lampa P3- E27 max 100W Lampa P4- E27 max 150W.

Projekt: Cecilie Manz

Caravaggio

Produkt: Caravaggio
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Lightyears

Zobacz Caravaggio w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.