Caravaggio- stołowa, stojąca

Cecilie Manz zaprojektowała całą serię lamp Caravaggio. W ofercie znajdują się lampy wiszące oraz prezentowane stołowe i stojące. Zarówno lampa stołowa jak i podłogowa wyposażone są w charakterystyczny, zgrabny klosz, który swobodnie możesz ustawić kierując światło w pożądanym kierunku. Lampka stołowa występuje na typowej metalowej bazie lub w wersji plug-in do montowania w blacie stołu czy biurka. Do wyboru Caravaggio stołowa, plug-in oraz stojąca w kolorze czarnym lub białym.   Zalecane źródła światła (nie znajdują się w zestawie): Lampa stołowa- E27 max 42W Lampa plug-in- E27 max 42W Lampa stojąca- E27 max 150W.

Projekt: Cecilie Manz

Caravaggio- stołowa, stojąca

Produkt: Caravaggio- stołowa, stojąca
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Lightyears

Zobacz Caravaggio- stołowa, stojąca w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.