Caravaggio Matt

Caravaggio to seria charakterystycznych, oryginalnych lamp wiszących odznaczających się lekką, miękką niemal kobiecą linią. Lampy z serii Matt wykonane są z lekkiej i cienkiej stali malowanej z zewnątrz matowym lakierem w kolorze białym lub 2 odcieniach szarości (jasny szary-25, średni szary-45). Całości dopełnia również kabel odpowiednio w kolorze białym lub szarym. Dzięki swej konstrukcji Caravaggio daje skoncentrowane światło wydobywające się również delikatnie górą klosza.   Lampy wyposażone są w kabel długości 3m więc swobodnie dopasujesz ją do wysokości pomieszczenia. Dodatkowo w ofercie znajdują się również lampy z kablem o długości 6m- jeśli taki właśnie jest potrzebny Tobie skontaktuj się z nami. Zalecane źródła światła (nie znajdują się w zestawie): Lampa P1- E27 max 42W Lampa P2- E27 max 100W Lampa P3- E27 max 100W.

Projekt: Cecilie Manz

Caravaggio Matt

Produkt: Caravaggio Matt
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Lightyears

Zobacz Caravaggio Matt w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.