Caravaggio BlackBlack

Caravaggio to seria charakterystycznych, oryginalnych lamp wiszących odznaczających się lekką, miękką niemal kobiecą linią. Lampy wykonane są z lekkiej i cienkiej stali malowanej z zewnątrz błyszczącym lakierem w kolorze czarnym. Całości dopełnia również kabel w tym samym kolorze. Dzięki swej konstrukcji Caravaggio daje skoncentrowane światło wydobywające się również delikatnie górą klosza.   Lampy wyposażone są w kabel długości 3m więc swobodnie dopasujesz ją do wysokości pomieszczenia. Caravaggio P4 ze względu na wielkość klosza posiada kabel 6m. Dodatkowo w ofercie znajdują się również lampy z kablem o długości 6m- jeśli taki właśnie jest potrzebny Tobie skontaktuj się z nami (dot. wielkości P1, P2, P3). Zalecane źródła światła (nie znajdują się w zestawie): Lampa P0- G9 33E Lampa P1- E27 max 42W Lampa P2- E27 max 100W Lampa P3- E27 max 100W Lampa P4- E27 max 150W.

Projekt: Cecilie Manz

Caravaggio BlackBlack

Produkt: Caravaggio BlackBlack
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Lightyears

Zobacz Caravaggio BlackBlack w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.