Calabash

Calabash to tegoroczna nowość w ofercie Lightyears. Organiczna forma oraz błyszczące wykończenie klosza sprawia, że lampa staje się aktywnym uczestnikiem codziennego życia czy w biurze, domu, restauracji. Wybierz spośród trzech wielkości klosza oraz ciekawej gamy kolorystycznej.   Lampy wyposażone są w kabel długości 3m, więc swobodnie dopasujesz ją do wysokości pomieszczenia. W ofercie znajdują się również lampy z kablem o długości 6m- jeśli taki właśnie jest potrzebny Tobie skontaktuj się z nami. Zalecane źródła światła (nie znajdują się w zestawie): Lampa P1- E27 max 25W Lampa P2- E27 max 40W Lampa P3- E27 max 100W.

Calabash

Produkt: Calabash
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Lightyears

Zobacz Calabash w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.