Cage- lampa wisząca

Cage inspirowana jest typowymi lampami górników, robotników, które chronione są metalową klatką. W tym przypadku klatka stała się elementem dekoracyjnym klosza dzięki nieregularnym przerwom. Cage to wyjątkowy i nietuzinkowy element oświetlenia, który zadowoli Twoje potrzeby. Lampa występuje w wersji stołowej, podłogowej lub wiszącej małej i dużej. Cage Grande  i Piccola w kolorach (klatka/klosz): biały/biały, biały/czarny, biały/zielony,czarny/biały, czarny/czarny, czarny/zielony, zielony/biały, zielony/czarny,zielony/biały. Natomiast Cage Mic w kolorach białym i czarnym. Prezentowana lampa stojąca dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych i trzech wielkościach. Wymiary Cage Grande: 46x max 200 cm h; Wymiary Cage Piccola: 34x max 200 cm h; Wymiary Cage Mic: 13,3x max 200 cm h. Lampki nie zawierają źródła światła.

Cage- lampa wisząca

Produkt: Cage- lampa wisząca
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Diesel

Zobacz Cage- lampa wisząca w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.