Cage- lampa stojąca

Cage inspirowana jest typowymi lampami górników, robotników, które chronione są metalową klatką. W tym przypadku klatka stała się elementem dekoracyjnym klosza dzięki nieregularnym przerwom. Cage to wyjątkowy i nietuzinkowy element oświetlenia, który zadowoli twoje potrzeby. Lampa występuje w wersji stołowej, podłogowej lub wiszącej małej i dużej. Prezentowana lampa stojąca dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych (klatka/klosz): biała/biała, biało/czarna, biało/zielona, czarno/biała, czarno/czarna/ czarna/zielona, zielona/biała, zielona/czarna, zielono/zielona. Wymiary: 34×183 cm h; klosz 33 cm h. Lampki nie zawierają źródła światła. Lampa stojąca ze ściemniaczem.

Cage- lampa stojąca

Produkt: Cage- lampa stojąca
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Diesel

Zobacz Cage- lampa stojąca w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.