Caboche – lampa wisząca

Caboche to seria połyskujących lamp, które są wspaniałym pomysłem dla tych, którzy szukają lamp bogatych w formie, ale nie przytłaczających. W kolekcji stworzonej przez dwie wspaniałe projektantki znajdziemy lampę stołową, stojącą, wiszącą, plafon oraz kinkiet – każda w 2 wielkościach. Baza lamp stołowej i podłogowej wykonana jest z malowanego lakieru, klosz natomiast ze szkła. Lampa wyposażona w ściemniacz. Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): Grande- halogen 1x230W, R7s(118mm) Media- halogen  1x160W R7 (118 mm).

Projekt: Patricia Urquiola & Eliana Gerotto

Caboche - lampa wisząca

Produkt: Caboche – lampa wisząca
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Foscarini

Zobacz Caboche – lampa wisząca w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.