Caboche – lampa sufitowa

Caboche to seria połyskujących lamp, które są wspaniałym pomysłem dla tych, którzy szukają lamp bogatych w formie, ale nie przytłaczających. W kolekcji stworzonej przez dwie wspaniałe projektantki znajdziemy lampę stołową, stojącą, wiszącą, plafon oraz kinkiet – każda w 2 wielkościach. Baza lamp stołowej i podłogowej wykonana jest z malowanego lakieru, klosz natomiast ze szkła. Lampa wyposażona w ściemniacz. Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): halogen energooszczędny 1x120W,R7s (118mm).

Projekt: Patricia Urquiola & Eliana Gerotto

Caboche - lampa sufitowa

Produkt: Caboche – lampa sufitowa
Kategoria: Oświetlenie / Sufitowe
Producent: Foscarini

Zobacz Caboche – lampa sufitowa w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.