Cabana

Meble Gandia Blasco możecie spotkać w ogrodach, na tarasach a także na basenach, w Spa, hotelach czy na plażach. Projekty największych mistrzów designu niosą ze sobą powiew świeżości. Cabana, projketu Jose A. Gandia Blasco to pergola wykonana z anodowanych profili aluminiowych oraz z tkaniny z tworzyw sztucznych. Do stosowania na zewnątrz. Zawiera mocowania do podłogi. Model „mini” ma drzwi, które zapewniają 100% intymności. Dostępne wymiary: 246x246x253h cm / 125x125x253h cm (mini)

Projekt: Jose A. Gandia-Blasco

Cabana

Produkt: Cabana
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: Gandia Blasco

Zobacz Cabana w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.