Box

Proste i uniwersalne szafki,które mogą mieć rożne zastosowania. Może to być szafa na CD, ubrania lub na buty. Struktura aluminiowa lub malowana na biało. Drzwi z taflą lustra lub matowe szkło do wyboru, a dla jeszcze większej wygody otwierane o 180° Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Projekt: Luciano Bertoncini

Box

Produkt: Box
Kategoria: Meble / Regały i półki
Producent: Kristalia

Zobacz Box w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.