Boum

Boum to innowacyjne i wszechstronne krzesło, wykonane z polipropylenu z wykorzystaniem technologi produkcji samochodów. Dostępne w trzech wariantach: 4 nóżkach, kółka i obrotowa baza. Do wyboru także kilka kolorów siedzisk. Wodoodporna, teflonowa tapicerka nie tylko odporna na plamy , ale także nadaje się do stosowania na zewnątrz. materiał: oparcie- tył siedziska- biały polipropylen podstawa: Anodowane aluminium – 4 nóżki
Polerowana stal chromowa – krzesło na kółkach
Satynowo wykończona stal chromowana / stal nierdzewna szczotkowana- krzesło obrotowe Tapicerka
tkanina teflonowa
poliuretan pokryty tkaniną Poniżej katalog z informacjami technicznymi. wybierz swój model i skontaktuj się z nami!

Boum

Produkt: Boum
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kristalia

Zobacz Boum w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.