BO

Krzesło zaprojektowane w 2002/2006 r. przez Philippa Starcka . Wykonane  w całości z polipropylenu – wygodne i uniwersalne. Do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz. Dostępne w czterech kolorach: białym, beżowym, pomarańczowym i szarym. Można sztaplować (max. 8 sztuk). Wykończenie: W całości wykonane z polipropylenu. Wymiary: 50 x 53 x 81 cm, wysokość siedzika 45 cm.

Projekt: Philippe Starck

BO

Produkt: BO
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Driade

Zobacz BO w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.