Blow away vase

„Klasyczna porcelana z Delft, która doświadczyła czegoś naprawdę niezwykłego… została przechylona przez silny podmuch wiatru. Teraz ruch wiatru staje się częścią jej funkcji, a jej piękno określa się w tym,że jest uszkodzona, ale nie pokonana…” Taki właśnie jest wazon Blow Away Vase , projektu Front . W całości wykonany z porcelany. Kolor biało- niebieski. Wymiary: 30,5 x 25 cm

Projekt: Front Group

Blow away vase

Produkt: Blow away vase
Kategoria: Meble / Donice i wazony
Producent: Moooi

Zobacz Blow away vase w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.