Blossom

Lampa podłogowa, stojąca wg. projektu Helli Jongerius z roku 2007. Projekt ten udowodnił, że oświetlenia pomieszczenia nie trzeba traktować w 100% serio. Lampki pełne życia i kolorów są praktyczne i przydatne w codziennym funkcjonowaniu. Oferta Blossom to 5 różnych, wielokolorowych kloszy (Globe, Reccet, Rocket Alu Edition, Flower, Booky), które dzięki sufitowemu mocowaniu można wieszać w dowolnych konfiguracjach. Mocowanie dostępne w wersji dla pojedynczego klosza, max. 4 kloszy. Wszystkie klosze zawierają źródła światła.   Jeśli chcesz poznać szczegóły tej oferty zapraszamy Cię do naszego showroomu lub kontaktu mailowego.

Projekt: Hella Jongerius

Blossom

Produkt: Blossom
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Belux

Zobacz Blossom w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.