Blossom – lampa podłogowa

Lampa podłogowa, stojąca wg. projektu Helli Jongerius z roku 2007. Projekt ten udowodnił, że oświetlenia pomieszczenia nie trzeba traktować w 100% serio. Lampa pełna życia i kolorów jest praktyczna i przydatna w codziennym funkcjonowaniu. Zastosowanie trzech niezależnych kloszów pozwala na ich dowolne ustawianie, zarówno jako element wydobywający miękkie, rozproszone światło np. na ścianie jak i punktowe jako lampa nocna czy lampka do czytania. Włącznik znajduje się na kablu. Trzon lampy wykonany jest z anodowanego aluminium.   Poznaj też ofertę kolorowych, wielowymiarowych lampek sufitowych.

Projekt: Hella Jongerius

Blossom - lampa podłogowa

Produkt: Blossom – lampa podłogowa
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Belux

Zobacz Blossom – lampa podłogowa w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.