Blast sofa

Blast to wyjątkowa kolekcja w skład, której wchodzi sofa, fotel z podnóżkiem i stolik. Wszystkie elementy w miękkiej i zgrabnej formie. Dopasuj Blast do swoich potrzeb spośród ciekawych kolorów tapicerki Felt i Toledo. Sofa ma regulowane oparcie w 3 pozycjach. Łatwo i szybko zamieni się w 2 osobowe łóżko. Całości dopełnia zgrabny fotel i podnóżek, które zapewnią 100% wygody. Wymiary sofy: 206x100x80 cm h; wymiary sofy rozłożonej: 125×195 cm dł.

Projekt: Busk & Hertzog

Blast sofa

Produkt: Blast sofa
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Softline

Zobacz Blast sofa w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Marcel Wanders, Patricia Urquiola, Philippe Starck.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.