Blast podnóżek

Blast to wyjątkowa kolekcja w skład, której wchodzi sofa, fotel z podnóżkiem i stolik. Wszystkie elementy w miękkiej i zgrabnej formie. Dopasuj Blast do swoich potrzeb spośród ciekawych kolorów tapicerki Felt i Toledo. Sofa ma regulowane oparcie w 3 pozycjach. Łatwo i szybko zamieni się w 2 osobowe łóżko. Całości dopełnia zgrabny fotel i podnóżek, które zapewnią 100% wygody. Wymiary podnóżka: 82x65x43 cm h.

Projekt: Busk & Hertzog

Blast podnóżek

Produkt: Blast podnóżek
Kategoria: Meble / Pufy – relax
Producent: Softline

Zobacz Blast podnóżek w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.