Bit

Bit to śmieszny, kolorowy lub biały pomysł na oświetlenie, ozdobienie ścian. Kinkiet jest odpowiedzią na znany już od dłuższego czasu projekt lampy stojącej- podłogowej Orbital. Jest to świetne rozwiązanie do pokoju dziecka, przedszkoli czy nawet łazienki lub przedpokoju. Można wieszać je pojedynczo otrzymując spokojny efekt lub w grupie mieszając kolory wywołując uśmiech na każdej twarzy. Kinkiet wykonany z matowego, malowanego szkła oraz lakierowanego metalu. Zalecane źródło światła (nie znajdujące się w zestawie) 1x42W, E14.

Projekt: Ferruccio Laviani

Bit

Produkt: Bit
Kategoria: Oświetlenie / Kinkiety
Producent: Foscarini

Zobacz Bit w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.