Birdie- lampa stojąca

Biride to jedna z najświeższych propozycji firmy Foscarini. Rozwiązanie dla osób chcących połączyć klasyczną formę lampki stołowej czy podłogowej z nowoczesnym materiałem, z którego wykonany jest klosz. O oryginalności projektu świadczy umiejscowienia ściemniacza lampki na „gałązce” znajdującej się na nodze. Ciekawe, zawsze modne kolory lampki ułatwia dopasowanie jej do każdego wnętrza.   Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): żarówka energooszczędna 1x20W, E27.

Projekt: Ludovica & Roberto Polomba

Birdie- lampa stojąca

Produkt: Birdie- lampa stojąca
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Foscarini

Zobacz Birdie- lampa stojąca w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.