Bingo

Niezwykle funkcjonalny mebel, łączy w sobie pufę, stolik oraz rozkładany materac. Cieszą się ogromną popularnością w wielu domach głównie ze względu na swoją wielozadaniowość. Zajmuje niewiele miejsca będąc ozdobą pomieszczenia. Bingo dostępna jest w wykończeniu filcowym (tkanina Felt), w kolorach żywych i stonowanych. Pufa wyposażona jest w metalową tacę, która jest wsparciem i stabilizacją gdy siedzisko jest złożone lub samodzielnym stolikiem gdy Bingo jest rozłożone. Pokrowiec można z łatwością zdjąć i czyścić na sucho. Wymiary pufy przed rozłożeniem: 65x65x36 cm h; po rozłożeniu: 65×195 cm dł. Wymiary stoliczka: 65x32x16 cm h. Poznaj podobną ofertę rozkładanych puf: Trio i Handy.

Projekt: Michiel van der Kley

Bingo

Produkt: Bingo
Kategoria: Meble / Pufy – relax
Producent: Softline

Zobacz Bingo w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.