Big

Big to dwie wersje odważnego dywanu- białe tło, a na nim czarne lub zielone, wielkie kropy. Dywan jest dzięki temu wzorowi może stać się niezastąpionym elementem wystroju wnętrza, bez względu na jego stylistykę. Dopasuj wielkość dywanu i jego kolorystykę do swojego pomieszczenia. Dostępne wymiary: 150×200 (tylko zielony), 170x240cm, 200x300cm. Grubość 20mm. Wykonany z wełny 100%.

Projekt: Sandra Figuerola

Big

Produkt: Big
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: Gan

Zobacz Big w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.