BIG BIN

System transportowania i przechowywania zaprojektowany przez Stefana Diez zrewolucjonizował świat półki w 2003 roku. Pojawił się system Bin Big- sztywne, mobilne i kolorowe pojemniki z kotrych możemy zbudować caly regał lub używac jako pojedyncze pudełka.  Teraz możemy łatwo zorganizować dokumenty, zabawki, książki a nawet pranie! Dostępne w trzech odcieniach szarości, żółtym i czerwonym kolorze. Materiał: ABS Wymiar jednego elementu: 49 x 35 x 37 cm, pojemność 45l

BIG BIN

Produkt: BIG BIN
Kategoria: Meble / Prezenty
Producent: AUTHENTICS

Zobacz BIG BIN w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.