BCN

BCN to kolekcja stołków barowych. Do wyboru trzy rodzaje bazy- aluminiowa chromowana konstrukcja, drewniane nóżki i baza z regulowaną wysokością. Aby jeszcze lepiej dopasować je do Twojego wnętrza- do wybory cztery kolory siedzisk- biały, czarny, zielony i koralowy!   Materiał: Siedzisko wykonane z tworzywa. Nóżki- chromowane, drewniane i tworzywo ( z regulowaną wysokością)   Poniżej wszystkie informacje techniczne. Wybierz swój model i skontaktuj się z nami!

BCN

Produkt: BCN
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kristalia

Zobacz BCN w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.