Bartoli Chair

Krzesło pomysłu Carlo Bartoliego składa się z jednolitego korpusu oparcia – siedziska, z którego wystają cztery kołki, na które nałożone się wytłoczone oddzielnie nogi. Miękki, wklęsły łuk oparcia, oprócz zalet ergonomicznych, sprawia, że jest ono solidne. Tylne nogi są przedłużone aż do około 1/3 wysokości krzesła i umieszczone wewnątrz obudowy wzmacniając tylną część oparcia. Powierzchnia siedziska i oparcia ma opływową i oplatającą linię. Krzesło wykonane z polipropylenu barwionego w masie. Świetnie się sprawdza na warunkach zewnętrznych.

Projekt: Carlo Bartoli

Bartoli Chair

Produkt: Bartoli Chair
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Bartoli Chair w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.