Barcelona Bird Pavilion

Unikalna architektura dla ptaków w ogrodzie. Słynny Pavilion Barcelona zaprojektowany w 1929 roku przez legendarnego niemieckiego projektanta Ludwiga  Mies van der Rohe – jako inspiracja do powstania współczesnego miejsca spotkań ptaków. To nie tylko karmnik ale stylowa rzeźba w ogrodzie. Zgodnie z duchem Van der Rohe emanuje geometryczną prostotą i trwałością materiałów – mocne drzewo akacjowe. Nasi ulubieńcy mogą spożywać posiłki w zadaszonej części pawilonu,natomiast  kąpieli zażywać w basenie , który znajduje się w przestrzeni otwartej.   Wymiary: 40 x 28 x 164 h cm Materiały: drzewo akacjowe

Barcelona Bird Pavilion

Produkt: Barcelona Bird Pavilion
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: menu

Zobacz Barcelona Bird Pavilion w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.