Baddy

Baddy jest kolorową rzeźbą z żywicy nadającą się do ustawienia na zewnątrz i wewnątrz. Wersja fluorescencyjna działa jak ‚krasnal strażnik’ dzięki błyszczącej żywicy, która pochłania światło dzienne by uwolnić je następnie w nocy zaznaczając swoją obecność. Wykończenie:
Matowe:  dull green, ivory, fucsia, acid green, pearl black
Lakierowane: pearl white, black
Metalizowane: gold
Wersja specjalna: photoluminescent

Projekt: JoeVelluto (JVLT)

Baddy

Produkt: Baddy
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: Plust

Zobacz Baddy w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.