Babycloud LED

Cloud to lampy wiszące, podłogowe i stołowe,a teraz dostępna będzie wersja BabyCloud. Idealne rozwiązanie jako lampka nocna lub charyzmatyczny i zmienny element wyposażenia każdego wnętrza. Klosz, którego ostateczny wygląd zależy od Ciebie wykonany jest ze specjalnego włókna polimerowego odpornego na rozdarcia i ogień. Tym razem klasyczne źródło światła zastąpiły diody LED dające białe, ciepłe światło. Rozwiązanie energooszczędne i trwałe (żywotność żarówki aż do 50 tys. Godzi). Trzon lampy wykonany został z chromowanej stali. Baza tym razem powstała z drewna orzechowego co całej bryle nadaje miękkości. Lampka dostępna w wersji On/Off z przełącznikiem na kablu. Średnica klosza to 17 cm; całość wysoka na 23 cm. Dodatkową atrakcją pojawienia się Baby Cloud LED jest jej opakowanie, które tworzy lampkę idealnym prezentem.

Projekt: Frank Gehry

Babycloud LED

Produkt: Babycloud LED
Kategoria: Oświetlenie / Stołowe
Producent: Belux

Zobacz Babycloud LED w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.