Arba – wisząca

Projekt powstał w roku 2009, autorem jest Metteo Thun. Klasyczna i nietuzinkowa jednocześnie, lampa Arba dopasuje się do wnętrz stylizowanych i nowoczesnych, minimalistycznych. Klosz wykonany jest z okleiny drzewa klonowego. Cechą charakterystyczną jest intensywnie czerwony kabel. Dostępne są dwie średnice klosza: 50 i 60 cm. Dzięki 5 metrowemu kablowi możemy dowolnie regulować wysokość lampy w pomieszczeniu. Włącznik/wyłącznik lub ściemniacz do montażu na ścianie. Lampa nie zawiera źródeł światła.   W naszej ofercie możesz znaleźć też lampę podłogową, stołową lub kinkiet.

Arba - wisząca

Produkt: Arba – wisząca
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Belux

Zobacz Arba – wisząca w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.