Arba – stołowa

Projekt powstał w roku 2009, autorem jest Metteo Thun. Klasyczna i nietuzinkowa jednocześnie, lampa Arba dopasuje się do wnętrz stylizowanych i nowoczesnych, minimalistycznych. Pięcioramienna podstawa wykonana została z drewna klonowego. Klosz natomiast z okleiny tego samego drzewa. Cechą charakterystyczną jest intensywnie czerwony kabel, na którym znajduje się włącznik/wyłącznik lub ściemniacz. Wersja stołowa lampy nie zawiera źródeł światła.   W naszej ofercie możesz znaleźć też lampę podłogową, wiszącą lub kinkiet.

Arba - stołowa

Produkt: Arba – stołowa
Kategoria: Oświetlenie / Stołowe
Producent: Belux

Zobacz Arba – stołowa w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.