Arba – kinkiet

Projekt powstał w roku 2009, autorem jest Metteo Thun. Klasyczna i nietuzinkowa jednocześnie, lampka Arba dopasuje się do wnętrz stylizowanych i nowoczesnych, minimalistycznych. Klosz wykonany jest z okleiny drzewa klonowego. Kinkiet dostępny jest w wersji On/Off do montażu na ścianie. Lamka nie zawiera źródeł światła.   W naszej ofercie możesz znaleźć też lampę podłogową, wiszącą lub stołową.

Projekt: Matteo Thun

Arba - kinkiet

Produkt: Arba – kinkiet
Kategoria: Oświetlenie / Kinkiety
Producent: Belux

Zobacz Arba – kinkiet w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.