ANT

Piękne i eleganckie krzesło, weszło do produkcji w 1952 roku. Miało wtedy trzy nóżki. Stało się od początku rewolucyjnym modelem, produkowane z 9 warstw forniru, z dwiema warstwami tkaniny bawełnianej pomiędzy. Niezależnie od stylistyki wnętrza Ant swym unikalnym kształtem dopasuje się idealnie. Charakterystyczny kształt to dodatek do krzesła, które jest niesamowicie wygodne- specjalnie wyprofilowane siedzisko i oparcie jest ergonomiczne i idealnie dopasowane do budowy ciała. Ant dostępne jest w wersji na 3 lub 4 nogach; w sześciu wykończeniach i bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Nogi wykonane są z chromowanej stali. Dodatkowo w ofercie: łączniki umożliwiające łączenie krzeseł w rzędach, tablety składane, wózek do przewożenia krzeseł, numerki krzeseł i rzędów. Jeśli interesuje Cię ta oferta skontaktuj się nami lub odwiedź nas w showroomie. Zapraszamy.

Projekt: Arne Jacobsen

ANT

Produkt: ANT
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Fritz Hansen

Zobacz ANT w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.