About a Chair na aluminiowej bazie

About a Chair to kwintesencja współczesnego, minimalistycznego nurtu w designie. Nie dość, że wygodne to niezwykle oryginalne w formie. Dodatkową atrakcją staje się połączenie materiałów tak dalekich sobie, a jednocześnie połączonych w zgrabną całość. Wybierz jeden z dwóch wariantów kolorystycznych nóg i siedziska. Baza wykonana została z aluminium malowanego na kolor biały, czarny lub w polerce; siedzisko z polipropylenu jest bardzo odporne, sprawdzi się w domu, w jadalni a nawet w restauracji gdzie eksploatacja krzesła będzie większa. Wymiary: 59x52x80x46 cm h.   Dostępna jest również wersja AAC 21 z tapicerowanym siedziskiem w bardzo szerokiej gamie tapicerek i kolorów. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na ten temat skontaktuj się z nami.   Sprawdź też ofertę na About a Chair na drewnianych nogach.

Projekt: Hee Welling

About a Chair na aluminiowej bazie

Produkt: About a Chair na aluminiowej bazie
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: HAY

Zobacz About a Chair na aluminiowej bazie w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.