A180°

A180 to dwa wyjątkowe dywany, w unikalnej formie. Jeden to stawiający na kontrasty kolorystyczne model, drugi natomiast to zabawa samą formą, która odważnie wybiega poza kanony typowych prostokątnych dywanów. Świetnie sprawdzą się w każdej przestrzeni.   Wymiar: 170x240cm. Grubość 20mm. Dywany wykonane ręcznie z wełny 100%.

Projekt: Francesc Rife

A180°

Produkt: A180°
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: Gan

Zobacz A180° w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.