2 HANDS

2 Hands to minimalistyczny i wyjątkowo funkcjonalny projekt Konstantina Grica. Jego kształt nawiązuje do koszy w wikliny i drewnianych bali- jednak z zupełnie innego materiału. Lekkie, elastyczne , wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Do ogrodu- na liście, na drewno, na zabawki, na pranie…. nieskończenie możliwości!  Dostępne w dwóch wymiarach: sr. 40 cm, 47 h cm sr. 59 cm 24 h cm Materiał: polipropylen Kolory: pomarańczowy, czerwony, granatowy, oliwkowa zieleń, szaro-biały, czarny.

Projekt: Konstantin Grcic

 2 HANDS

Produkt: 2 HANDS
Kategoria: Meble / Inne
Producent: AUTHENTICS

Zobacz 2 HANDS w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.